ERYAP GRUP – Wełna kamienna

wełna kamienna bonus

Firma Phoenix Distribution jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, a także częściowo na Rumunię w zakresie wełny kamiennej. 

Wełna kamienna zapobiega wchłanianiu wilgoci w budynku dzięki przepuszczalności pary wodnej, działając jednocześnie jako dobry hydrofob. Dzięki stabilności wymiarów wełna kamienna nie jest podatna na zmiany temperatury. Jego długa struktura włókien pozwala uzyskać produkt o gładkich krawędziach i powierzchniach podczas cięcia i laminowania.

Zakład produkcyjny BONUS Stone Wool wyróżnia się na tle konkurencji dzięki zaawansowanej technologii:

Duża ilość gorącego, niespalonego powietrza uwalnianego podczas topienia surowca jest ponownie wykorzystywana w procesie produkcji poprzez sprzężenie zwrotne, które zmniejsza wymaganą ilość energii.
Zanieczyszczenia nagromadzone w piecu do topienia są oddzielone specjalną technologią. Ta zaawansowana technologia w procesie produkcyjnym minimalizuje zsypy (kamienie niezwiązane z włóknami), jednocześnie umożliwiając maksymalizację jakości produktu.
BONUS Wełna kamienna jest produkowana w postaci materaca, płyty, rury i odlewu z różnymi materiałami powłokowymi, w różnych rozmiarach i właściwościach technicznych w zależności od obszaru i celu ich zastosowania. Intensywność wełny mineralnej wytwarzanej w procesie, a także kierunek włókien i preferowany typ żywicy wiążącej sprawiają, że BONUS Stone Wool ma doskonałe właściwości mechaniczne.

Katalog z produkcją grupy ERYAP jest dostępny poniżej:

Katalog produkcji wełny kamiennej:
wełna kamienna bonus

Więcej informacji na stronie producenta.

DOKUMENTACJA

KARTY TECHNICZNE
Płyty do dachów płaskich 30
Płyty do dachów płaskich 40
Płyty do dachów płaskich 50
Płyty do dachów płaskich 60
Płyty do dachów płaskich 70
PODSTAWOWE DEKLARACJE WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH