Maris Polymers płynne membrany termoizolacyjne

Maris Polymers to producent płynnych membran do hydroizolacji dachów i tarasów. Od 1989 roku obecny jest w ponad 50 państwach świata, a od niedawna także w Polsce. Na tle konkurencji wyróżnia się niezwykłą relacją jakości do ceny swoich produktów, na które udziela gwarancji na okres do 25 lat.

Membrany te zostały zaprojektowane z myślą o aplikacji na nowe konstrukcje oraz do renowacji starych hydroizolacji dachu (bitumicznych, EPDM, PVC, pian poliuretanowych, z blachy itp.).

Znakomite właściwości adhezyjne oraz minimalna masa membran Mariseal umożliwiają łatwą renowację dachów i tarasów bez konieczności zrywania i utylizacji starej hydroizolacji. Wystarczy przygotować starą powierzchnię stosując odpowiednio dobrany grunt, aby móc dokonać aplikacji bezpośrednio na starą izolację przy użyciu zwykłego pędzla,  wałka lub natrysku bezpowietrznego, bez stosowania żadnego źródła ciepła. Technologia ta znacząco obniża koszty naprawy dachu i tarasu.

GWARANCJA
Rozwiązania systemowe Maris Polymers objęte są gwarancją 10, 15 lub 25- letnią, w zależności od zastosowanego rozwiązania przyjętego dla określonej realizacji. Tak długi okres gwarancji jest możliwy dzięki najwyższej jakości komponentów i rygorystycznie przestrzeganemu na każdym etapie produkcji systemowi zarządzania jakością. Dział Kontroli Jakości działa według w pełni zaimplementowanym przez Maris Polymers normom EN ISO 9001 oraz EN ISO 14001.

Produkt trafiający na rynek jest idealny pod każdym względem. Najwyższa jakość produktów została potwierdzona m.in. przez certyfikaty CE, DIBt, ETA i EOTA.

Więcej informacji o produktach, technologi oraz o firmie na stronie www.marispolymers.com

SYSTEM MARISEAL
PRODUKTY MARISEAL®SYSTEM:
MEMBRANY HYDROIZOLACYJNE MARISEAL
GRUNTY
POWŁOKI ALIFATYCZNE (OCHRONNE) MARISEAL
PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
SYSTEM MARITRANS

Zobacz filmy