Penoboard (XPS budowlany)

Od początku 2016 roku firma Phoenix Distribution Ltd sp. z o.o. jest oficjalnym, wyłącznym przedstawicielem firmy Elite-Plast – producenta polistyrenu ekstrudowanego XPS.

Firma LLC Elite-Plast założona w 2007 roku w Chersoniu jest jedną z wiodących firm produkujących polistyren ekstrudowany (XPS) zgodnie z normami europejskimi. Przedsiębiorstwo zajmuje powierzchnię 31 000 m2. Powierzchnia produkcji i pomieszczenia pomocnicze to 8 000 m2.

Fabryka powstała w 2009 roku, aktualnie właścicielem firmy jest międzynarodowy koncern z Turcji a roczna produkcja polistyrenu ekstrudowanego XPS przekroczyła już 300 000 m3 i odbywa się na najnowocześniejszych maszynach z Niemiec i Włoch, odpowiadających najwyższym europejskim standardom jakości. Jakość produktu Elite-Plast jest kontrolowana na wszystkich etapach produkcji przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii i norm europejskich. Regularnie organizujemy szkolenia dotyczące rozwoju zawodowego naszych pracowników, ponieważ nasza działalność obejmuje nie tylko sprzedaż, ale także konserwację i profesjonalne doradztwo dla naszych klientów.

W ofercie na polski rynek koncentrujemy się na polistyrenie ekstrudowanym Penoboard XPS budowlanym.

PRZEZNACZENIE I MONTAŻ - DACHY
PRZEZNACZENIE I MONTAŻ - FUNDAMENTY
PRZEZNACZENIE I MONTAŻ - PODŁOGI
PRZEZNACZENIE I MONTAŻ - ŚCIANY

Pozostałe informacje handlowe i techniczne, zapraszamy do kontaktu:
Piotr Błażejewski
Telefon: (+48) 502 496 950
E-mail: [email protected]

 

Więcej informacji na stronie producenta Elite Plast.