Spotkanie największych dystrybutorów na Ukrainie

W dniach 8-10 czerwca nasza firma uczestniczyła w spotkaniu największych dystrybutorów producenta polistyrenu ekstrudowanego XPS – Penoboard, gdzie podsumowaliśmy ostatni rok współpracy. Spotkanie było bardzo owocne, pozwoliło nam jeszcze bardziej umocnić kontakty biznesowe i bezpośrednio przełożyło się na rozwój firmy.  

Misja Handlowa w Portugalii

Mamy przyjemność poinformować, że nasz firma uczestniczyła w misji handlowej w Portugalii, w miastach Guarda i Viseu. Mogliśmy nawiązać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami z Maroka, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iranu, Niemiec i oczywiściej samej Portugalii. Codziennie chcemy stawać się lepsi, aktywnie szukamy nowych rozwiązań i propozycji dla naszych klientów.

Poznański Lider Przedsiębiorczości dla Phoenix Distribution!

W dniu 18 kwietnia 2018 r. w Hotelu Bazar w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, podczas której zostały wręczone tytuły i statuetki oraz dyplomy – dla Liderów oraz wyróżnionych firm, a sponsorzy nagród dodatkowych wręczyli swoje nagrody. Mamy uprzejmość poinformować, że firma Phoenix Distribution LTD Sp. z o.o. […]