magazyn budowlany

Uruchomienie magazynu firmy w Trójmieście

W październiku 2018 roku firma uruchomiła magazyn outsourcingowy w Trójmieście. Magazyn obsługiwany jest przez firmę z ponad 50-letnim doświadczeniem, PKS Gdańsk-Oliwa SA. Przedsięwzięcie i współpraca z magazynem pozwalają nam na błyskawiczną wysyłkę nie tylko całych ciężarówek, ale również palet, a nawet pojedynczych produktów.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Spotkanie największych dystrybutorów na Ukrainie

W dniach 8-10 czerwca nasza firma uczestniczyła w spotkaniu największych dystrybutorów producenta polistyrenu ekstrudowanego XPS – Penoboard, gdzie podsumowaliśmy ostatni rok współpracy. Spotkanie było bardzo owocne, pozwoliło nam jeszcze bardziej umocnić kontakty biznesowe i bezpośrednio przełożyło się na rozwój firmy.  

Misja Handlowa w Portugalii

Mamy przyjemność poinformować, że nasz firma uczestniczyła w misji handlowej w Portugalii, w miastach Guarda i Viseu. Mogliśmy nawiązać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami z Maroka, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iranu, Niemiec i oczywiściej samej Portugalii. Codziennie chcemy stawać się lepsi, aktywnie szukamy nowych rozwiązań i propozycji dla naszych klientów.